TARİHÇEMİZ

İzmit Makina 1993 yılında ilk atölyesinde iki torna, bir freze tezgâhı ile uygun fiyata mükemmel hizmet ve kaliteyi sunma planıyla faaliyete başlamıştır.

30 yıl boyunca gelişen İzmit Makina Ltd. en son teknolojiyi yüksek deneyime sahip personeli ile buluşturarak sektörde önemli bir imalatçı haline gelmiştir.

Farklı parçaları üretmekteki deneyimimiz, yılların verdiği tecrübe ile yüksek hassasiyet gerektiren işlerin ve sektörde önemli yere sahip birçok firmanın uzun soluklu tedarikçisi olmak için yeteneklerimizi sürekli geliştirdik 6000 m2’lik son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için gerekli bilgi birikimiyle donatılmış uzman personelimiz sürekli yeni teknolojileri takip etmekte, gerekli eğitimlerle bilgilerini pekiştirmekte ve kendini yenilemektedir.

Müşteri tabanımız çok çeşitlidir. Otomotivden, ağır ekipmana, beyaz eşya, inşaat makine parçaları ve birçok ek uygulamaya kadar birçok sektör lideri firmanın çözüm ortağı olduk.

Fabrikamızın imkânları ile çalışanlarımız için mükemmel bir çalışma ortamı sağlarken, mevcut ve gelecekteki müşterilerimiz için de daha iyi hizmet verebilmeyi hedeflemekteyiz.